1

Ekran 8m2

ul. Czestochowska 119

2

Ekran 18m2 (audio)

ul. Poznańska 117

Ekran umieszczony jest w Kaliszu przy zbiegu ulic: Czestochowska a Budowlanych przy drodze krajowej nr 450 - kierunek Grabów Szałe, Brzeziny, w pobliżu znajdują się duże zakłady pracy, akademik, restauracja Aljo, giełda owocowo warzywna, samochodowa, oraz hurtownie. Lokalizacja ekranu charakteryzuje się bardzo duża przepustowością ludzi z Kalisza i okolic przez 24/h.

Nośnik z wyselekcjonowaną grupą odbiorczą, parking przy Galerii Kalisz(Carrefoure, Leroy Merlin, Agata Meble, Butique, Stacja Paliw) zapełniony jest klientami idącymi na zakupy. Szczególnie przydatny podczas intensywnych kampanii promocyjnych, daje swoje pełne możliwości jako nośnik wspierający miejsca sprzedażowe oraz kampanie produktowe.

zobacz lokalizację
zobacz lokalizację
3

Ekran 28m2

ul. Stańczukowskiego 29

4

Ekran 52m2

Rondo Westerplatte

W zasięgu ekranu wizyjnego znajdują sie Galeria Careefour, Centrum Handlowe Galeria Kalisz I i II, Jysk, Komfort, Leroy Merlin, Orlen, Szpital, Agata Meble, Serwis opon "Baguma", Salon i serwis Toyota. Rondo krzyżuje jedyną obwodnicę Kalisza z czterech stron Polski, wylot na Bydgoscz, Łódź, Poznań, Wrocław o raz Centrum Kalisza.

zobacz lokalizację

Przebiega tędy droga krajowa nr 25, wyjazd z największego w Kaliszu osiedla Dobrzec. Niedaleko od ekranu znajdują się markety Kaufland, Tesco, Media Markt, Makro, Castorama. Oprócz tego jest to droga dojazdowa do dworca PKP i PKS i centrum miasta. Ruch dobowy pojazdów według badań Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad to niemal 50 tysięcy aut na dobę.Tesco, Media Markt, Makro, Castorama. Oprócz tego jest to droga dojazdowa do dworca PKP i PKS i centrum miasta. Ruch dobowy pojazdów według badań Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad to niemal 50 tysięcy aut na dobę. Ekran zbudowany jest w proporcji zbliżonej do 10:3, co umożliwia łatwe przenoszenie kreacji z billboardów premium

zobacz lokalizację

Pokaż Ekran nr3 na większej mapie

Pokaż Ekran nr2 na większej mapie

Pokaż Ekran nr1 na większej mapie

Pokaż Ekran nr4 na większej mapie